Видео

Следно
Пушти пак
Откажи

Робот од 18 метри ги прави првите чекори

 • 29.07.2020
 • 1067
 • 0
 • ЊТФ Интересно

Не, не го гледате Pacific Rim или луд аниме - ова е вистински 18-метарски робот што ги прави своите први чекори.

Коментари 2

 • ...

  accergyUncege

  пред 1 месец
  https://onlinecasinogameslots21.com/ slot games free cashman casino slots <a href="https://onlinecasinogameslots21.com/ ">casino games free </a> free online slots no download no registration
 • ...

  Immemia

  пред 4 месеци
  Viagra Y Cialis Cual Es Mejor Jealcoclorie <a href=https://bansocialism.com/>cheap generic cialis</a> seririre Commander Viagra En Suisse