Дома популарни видеа со над 100

Храна за верверички со пречки

Храна за верверички со пречки

 • Животни Интересно

Вервериците му го крадеа семето за птици, па го реши проблемот со инжинерство

Види
Едноминутна временска машина

Едноминутна временска машина

 • Интересно

Секојпат кога убавата Регина ќе го одбие неговиот наредок, Џејмс стиска црвено копче и се обидува повторно, несвесно за реалноста и последиците од неговите постапки.

Види
Хајнекен - помогни им на баровите

Хајнекен - помогни им на баровите

 • Интересно

Веројатно ти недостасува твојот омилен бар исто онолку колку што ти му недостасуваш нему. Плати за пиво сега и уживај во пивото кога твојот омилен бар повторно ќе се отвори. Хајнекен двојно ќе ја зголеми секоја донација и ќе ја испрати директно д...

Види
Поларна мечка се обидува да го изеде фотографот

Поларна мечка се обидува да го изеде фотографот

 • Животни Интересно

Гордон Буканан доаѓа лице в лице со огромна дива поларна мечка која сака да се пробие до она што и мириса на вкусен оброк.

Види
Како да имаш секс преку Bluetooth

Како да имаш секс преку Bluetooth

 • Безобразно Хаха Интересно
Спарки

Спарки

 • Животни Безобразно ЊТФ Интересно

Еден обичен ден на просечен пожарникар.

Види
Генијалец заборавен од државата

Генијалец заборавен од државата

 • Хаха Фејл Интересно
Езерцето на мојот прозорец - создавање затворена екосфера

Езерцето на мојот прозорец - создавање затворена екосфера

 • Животни Интересно

Дечково прави ескперимент со цел да создаде затворена екосфера. Полни тегла со вода од локалното езерце (бара), го затвара и го поставува на неговиот прозорец. Ова се резултатите во рок од една недела.

Види
Ина - Рај (DJ Asher Remix)

Ина - Рај (DJ Asher Remix)

 • Музика Слатко Интересно

Режија: Зоран Зонде Стојановски Модел: Мартина Михајловска Музика: Ина - Рај (DJ Asher Remix) Локација: Скопје, Македонија (ХОТЕЛ ИБИС)

Види
Зошто пармезанот е толку скап?

Зошто пармезанот е толку скап?

 • Интересно

Тркало пармезан сирење може да чини над 1.000 американски долари. За едно тркало да се произведе, потребни се 495 литри млеко и потребно е тоа да зрее најмалку една година. Може да се произведе само во ограничено подрачје во северна Италија, во р...

Види
Пенкало во шише со Алисија Викандер

Пенкало во шише со Алисија Викандер

 • Хаха Интересно

Алисија Викандер му покажува на Џими Фелон шведска игра за пиење каде што се натпреваруваат кој прв ќе пикне пенкало во празно шише.

Види
УШТЕ МИ ФАЛИШ / MI MANCHI ANCORA (2020)

УШТЕ МИ ФАЛИШ / MI MANCHI ANCORA (2020)

 • Музика Интересно

#STAYHOME #СЕДИДОМА - Музичка соработка на Александар и Дац со нашиот еминентен тенор Благој Нацоски кој живее и работи во Џенова, Италија. Заедно ја отпеаја "Уште ни фалиш" на македонски и италијански како порака на солидарност и љубов во овие теш...

Види