Свежо последни видеа

Музичко - балетскиот училишен центар „Илија Николовски - Луј“ од карантин

Музичко - балетскиот училишен центар „Илија Николовски - Луј“ од карантин

  • Музика Интересно

Видеото е направено од диригентот Ле ФИ и учениците од Симфонискиот оркестар на Музичко - балетскиот училишен центар „Илија Николовски - Луј“, за време на карантин и е изведба на музика од филмот Пиратите од Карибите.

Види
Andrea - I Know

Andrea - I Know

  • Музика

Andrea's first single...

Види
Ленинград - Колшик

Ленинград - Колшик

  • Музика ЊТФ Интересно
Мартина Михајловска - Третирај ја како да е од стакло

Мартина Михајловска - Третирај ја како да е од стакло

  • Музика Слатко Интересно

Режисер: Зоран Зонде Стојановски Модел: Мартина Михајловска Музика: NoMbe - California Girls Локација: Скопје, Македонија и Лефкада, Грција

Види
Еминем во фристајл го напаѓа Трамп со македонски натпис на дуксери

Еминем во фристајл го напаѓа Трамп со македонски натпис на дуксери

  • Музика Интересно

На доделувањето на хип-хоп награди во Мајами, Еминем отворено се нафрли со погрдни зборови кон Трамп. На дуксерите во позадина се гледа натписот „Семоќниот“ напишан на македонски јазик. Си Ен Ен го поврзаа натписот со велешките креатори на лажни вест...

Види