Дома популарни видеа со над 100

90 Секунди со Петар Ачковски што не сака грашок

90 Секунди со Петар Ачковски што не сака грашок

  • Хаха Слатко Интересно
Ќе јадеме грашок

Ќе јадеме грашок

  • Хаха Слатко
Изгубени во премерот

Изгубени во премерот

  • ЊТФ Интересно

Би молчел ли ако ти фалат 2 или 3 квадрати во станот за чија исплата ќе работиш половина живот?

Види
Сама си го барала

Сама си го барала

  • Хаха Интересно

Кратко и едукативно видео за сите оние кои викаат "Сама си го барала"

Види
Дами и господа - германски јазик

Дами и господа - германски јазик

  • Хаха ЊТФ Интересно
Макетарство во Македонија

Макетарство во Македонија

  • Интересно

Northrop T-38 Talon USAF 1/48 Woflpacк

Види
12 луди акробации што Ред Бул ги направи со Ф1 болидите

12 луди акробации што Ред Бул ги направи со Ф1 болидите

  • ЊТФ Интересно

Никој не носи Формула 1 болиди на повеќе места во светот од Ред Бул. Но, заедно со своите ревии во поголемите градови низ целата планета, тимот изведе спектакуларни акробации на различни познати локации. На оваа листа ги избравме нашите 12 омилен...

Види
90 секунди со Венко Филипче

90 секунди со Венко Филипче

  • Интересно
4К снимка од експлозијата во Бејрут

4К снимка од експлозијата во Бејрут

  • ЊТФ Интересно

Експлозијата на пристаништето во Бејрут усмрти над 158 лица, повреди над 6.000 и расели повеќе од 300.000. Новите 4К снимки во бавно движење покашуваат како се ширеше бранот од експлозијата, уништувајќи згради на оддалеченост од 10 километри.

Види