Дома популарни видеа со над 100

Мартина Михајловска - Третирај ја како да е од стакло

Мартина Михајловска - Третирај ја како да е од стакло

  • Музика Слатко Интересно

Режисер: Зоран Зонде Стојановски Модел: Мартина Михајловска Музика: NoMbe - California Girls Локација: Скопје, Македонија и Лефкада, Грција

Види
Еминем во фристајл го напаѓа Трамп со македонски натпис на дуксери

Еминем во фристајл го напаѓа Трамп со македонски натпис на дуксери

  • Музика Интересно

На доделувањето на хип-хоп награди во Мајами, Еминем отворено се нафрли со погрдни зборови кон Трамп. На дуксерите во позадина се гледа натписот „Семоќниот“ напишан на македонски јазик. Си Ен Ен го поврзаа натписот со велешките креатори на лажни вест...

Види
Депресито - Ланчо feat. G-Man

Депресито - Ланчо feat. G-Man

  • Музика Хаха
LD Pistolero гостин на Фчерашни новости

LD Pistolero гостин на Фчерашни новости

  • Музика Интересно
Јана Бурческа - Dance Alone

Јана Бурческа - Dance Alone

  • Музика

Најдобрата песна некогаш пратена од Македонија на Евровизија. Уживајте и споделете го вашето мислење.

Види